KVT-Fastening Česká republika
joined to last

 

FASTEKS® – ZCELA NOVÉ VYSOCE KVALITNÍ SPOJOVACÍ PRVKY

FASTEKS<sup>®</sup>
technické údaje
Kontakt
Katalogy

Pod značkou FASTEKS® nabízí skupina KVT-Fastening širokou škálu zcela nových upevňovacích prvků špičkové kvality. Jedná se o výrobky, které se svými technickými parametry vyrovnají zavedeným značkám na trhu a mohou jim směle konkurovat.

Na výrobky značky FASTEKS® je navázán rozsáhlý balíček služeb. Skupina KVT-Fastening tak dodává nejen výrobek samotný, ale nabízí k němu i podrobné informace o výrobku a odborné poradenství poskytované techniky, kteří mají s výrobky dlouholeté zkušenosti. Samozřejmou součástí nabídky jsou krátké dodací lhůty a špičková kvalita.

fasteks
SMART. SOLID. SECURE.

 

Jako mezinárodně uznávaný specialista na spojovací techniku špičkové kvality nabízí skupina KVT-Fastening Group jedno z nejširších portfolií výrobků na trhu. Ve všech zemích, kde působí, ho navíc doplňují zcela nové systémy na zpracování, automatizaci a servis.

Pod vlastní značkou FASTEKS ® nabízí společnost KVT-Fastening široký sortiment profesionálních spojovacích prvků. Společnost KVT-Fastening se považuje za partnera svých zákazníků. Tento postoj jenom potvrzují výrobky její vlastní značky FASTEKS®. Pod touto značkou nabízí široký sortiment zcela nových vysoce kvalitních spojovacích a upevňovacích prvků. Prvky FASTEKS® doplňují základní výrobní program FASTEKS®.

Kromě toho dodává skupina KVT-Fastening samozřejmě i upevňovací prvky a techniku od těch hlavních značkových výrobců. Optimální péči o zákazníky a rychlou dostupnost zaručuje globální síť manažerů významných zákazníků a zavedená síť distributorů.

Za více než 80 let působení na trhu a s bohatými zkušenostmi v oblasti nabídky ucelených řešení podpořenými jedinečným knowhow ve vývoji a poradenství se skupina KVT-Fastening stala synonymem spolehlivosti a vyšší efektivity pro uživatele.
 

Další informace

Více informací k tomuto tématu najdete na těchto odkazech:

E-shop
technické údaje
Kontakt
Katalogy
Novinky
 
 
Youtube Xing Linkedin Facebook Twitter Google+ RSS