KVT-Fastening Česká republika
joined to last

DIVIZI KVT-FASTENING KOUPILA SKUPINA BOSSARD

Divize spojovacích prvků skupiny KVT Group přechází od 1. 12. 2012 do skupiny Bossard. Zároveň se stane samostatnou právnickou osobou s obchodní firmou KVT-FASTENING. Tato divize, která si vybudovala jedinečné postavení na světovém trhu, nabízí propracované vysoce kvalitní spojovací a upevňovací prvky i řešení přizpůsobená potřebám zákazníků v těch nejrůznějších oborech a odvětvích.
 
Skupina SFC-KOENIG AG se bude v budoucnu zaměřovat na těsnicí prvky a systémy regulace průtoku. S těsnicími zátkami KOENIG-EXPANDER® a omezovacími tryskami KOENIG-RESTRICTOR® si i nadále drží postavení světové jedničky v obou oborech.
 

KVT-FASTENING

Skupina Bossard existuje od roku 1831. V současné době ji řídí už sedmá generace téže rodiny. Vybudovala si postavení jedničky na světových trzích v oboru inteligentních řešení spojovací techniky pro průmyslovou výrobu. Její činnost zahrnuje prodej, technické poradenství a logistické služby ke spojovacím prvkům a šroubům. Působí na celém světě. K jejím zákazníkům patří místní i nadnárodní průmyslové podniky, jimž skupina Bossard pomáhá prostřednictvím nabízených řešení zvýšit produktivitu. S akciemi skupiny Bossard se obchoduje na švýcarské burze SIX.
 
Zkušenosti skupiny KVT-Fastening, zejména pokud jde o nabízení řešení na jejích hlavních evropských trzích, tedy v Německu, Švýcarsku a Rakousku, výborně doplní portfolio skupiny Bossard. S využitím knowhow skupiny Bossard v oboru řízení toku zboží, logistiky C dílů, nákupu speciálních dílů a procesního poradenství se skupině KVT-Fastening otevírají zcela nové možnosti na trhu a bude tak moci v budoucnu ještě upevnit své postavení. Společnost provozuje tři hlavní logistická centra - v Dietikonu (Švýcarsko), Illerriedenu (Německo) a Pichling/Linci (Rakousko). 
 
Na této strategické akvizici vydělají díky rozšíření možností v oblasti spojovací techniky pro výrobní procesy a optimálně sestavenému portfolia produktů a služeb hlavně naši zákazníci.
 
 
 
Youtube Xing Linkedin Facebook Twitter blog RSS