KVT-Fastening Česká republika
joined to last

Solutioneering

solutioneering
 

Rozvoj podnikání zaměřený na budoucnost

Nabízet zákazníkům řešení, angl. solutioneering, znamená pro skupinu KVT-Fastening nabízet jim maximum zkušeností a znalostí o vývoji a materiálech v kombinaci s inovacemi, spolehlivostí projektů a možností plánovat do budoucna. To je stabilní základ, z něhož vycházejí efektivní a bezpečná řešení složitých úkolů nebo i zcela nových konstrukcí. Naši experti budou stát při vás a podělí se s vámi o fundované znalosti trendů v oblasti materiálů a moderních spojovacích technik.
 
Zákazníci KVT-Fastening si mohou vybírat z jednoho z nejširších a nejkvalitnějších portfolií výrobků v oboru spojovací a upevňovací techniky. Kromě toho vyvíjíme také individuální systémy a řešení na míru přesně podle konkrétních požadavků našich zákazníků včetně ucelených koncepcí. A pokud si to zákazník přeje, poskytneme mu veškerou podporu od plánování přes vývoj až po realizaci a poprodejní servis.
KVT Solutioneering Quality Management
 
 

Ideální spojovací technika pro nejrůznější náročné úkoly

Naši zákazníci se musejí vypořádat s náročnými výzvami: Nejrůznější spojovací systémy a materiály je třeba začlenit do výrobních procesů tak, aby mimo jiné odolaly i extrémním podmínkám. Naprostou nezbytností jsou přesnost, stabilita a bezpečnost. Díky desetiletím praktických zkušeností, rozsáhlých technických znalostí a široké škále nabízených výrobků může skupina KVT-Fastening nabízet zákazníkům různá řešení, která z výrobního hlediska dokonale splňují požadavky na kvantitu a kvalitu i míru automatizace výrobních procesů.
 
 

Odborné analýzy pro efektivní řešení

Experti skupiny KVT-Fastening s mezinárodními zkušenostmi nejprve analyzují zadaný úkol. Na základě důkladného seznámení s projektem pak připraví ideální řešení, která jsou ekonomická, účinná a bezpečná. Přitom se striktně řídí požadavky na spojované materiály a očekávaným zatížením. Zohledňovány jsou kromě oblasti použití také možné výkyvy, vibrace a kolísání teplot a zátěže. Důležitá je i odolnost vůči korozi nebo bezpečnost. Rádi vám poradíme také s návrhem výrobků, aby byl dosažený výsledek opravdu perfektní.
KVT Solutioneering Development
 
 
 
 
Youtube Xing Linkedin Facebook Twitter blog RSS