KVT-Fastening Česká republika
joined to last

Služby

Kompetentní poradenství a podpora zákazníků

KVT-Fastening poskytuje zákazníkům rozsáhlý poradenský servis jak při výběru perfektního řešení a jeho efektivního používání v praxi, tak i v dalších oblastech. Vyškolení zaměstnanci odpovídají na dotazy ohledně sortimentu, poskytují spolehlivé informace o dostupnosti výrobků a služeb a v případě potřeby zprostředkovávají kontakt s techniky. S individuálními náročnými projekty vám naši experti rádi pomohou i na místě. To může být velmi důležité pro správnou integraci technických novinek, zejména pokud se používají zcela nové výrobky.
KVT Solutioneering Service Support
 

Servis a opravy

V případě poruchy přístroje nebo nástroje vám náš servisní tým garantuje rychlou opravu. V některých zemích půjčujeme dokonce náhradní přístroje a nářadí. Servis skupiny KVT-Fastening má k dispozici rozsáhlý sklad náhradních dílů, díky němuž rychle najde vhodné řešení jakéhokoli problému.
 
 

Semináře a školení

Širokou škálu výrobků a služeb skupiny KVT-Fastening doplňují semináře a školení u zákazníka a smlouvy o servisní podpoře pro odbornou údržbu a opravy. Na požádání vám rádi sdělíme termíny seminářů a školení a jejich téma.
 
 

Logistická výhoda

Skupina KVT-Fastening zaručuje zákazníkům včasné dodání díky nejmodernějším logistickým systémům a zcela novým skladovým strukturám. Tento systém je zárukou neustálé dostupnosti celého nabízeného sortimentu výrobků. V úzké spolupráci se specializovaným logistickým týmem skupiny KVT-Fastening jsme schopni řídit obrovské kapacity s minimální dobou na zpracování zakázky. Proto dokážeme každou zakázku vyřídit rychle a odeslat ji přímo zákazníkovi. Základem hladkého řízení veškerého zboží a výrobků podle principu FIFO jsou pracovní postupy řízené čárovými kódy EAN. Spolehlivé vystavování a dodávání objednávek umožňuje využívání objednacích, adresních a fakturačních údajů z databáze.
KVT Solutioneering Service High Rack
 
 
 
 
Youtube Xing Linkedin Facebook Twitter blog RSS