Kontaktujte nás

Telefon

Czechia

+420 541 244 775

Kontaktní formulář

Těšíme se na Vaše dotazy.

> Kontakt

Slepé nýtovací matice

Tam, kde jsou u tenkostěnných materiálů nebo dutých výlisků profilů požadovány nosné závity, jsou slepé nýtovací matice racionálně vhodné a bez nutnosti nastavení a instalovány z jedné strany - tj. „Slepé“ jsou odpovědí.

> Zobrazit podrobnosti o produktu

> Hledání produktu

Nýtovací matice FASTEKS FILKO®

Našroubujte nýtovací matici na dřík nástroje, může se jednat o ruční, aku nebo pneumatické nářadí, vložte do předvrtaného nebo vyraženého otvoru, proveďte samotnou instalaci matice, vytáhněte trn nástroje - hotovo. Pokud jsou u tenkostěnných materiálů nebo profilů požadovány nosné závity, jsou nejúčinnějším řešením slepé matice. Mohou být osazeny „naslepo“ (pouze z jedné strany) bez dalšího opracování / zpracování a bez poškození předem ošetřených povrchů. Náš rozsáhlý program nabízí širokou škálu materiálů, typů hlav nebo tvarů, standardní, střední, dlouhé a mimořádně dlouhé. pro různé tloušťky materiálu.

> více detailů

Nýtovací matice ecosyn-BCT®

FASTEKS + KD-TECH® / ecosyn®-BCT nýtovací matice jsou nosné závity, které jsou určeny pro aplikace v tenkostěnných, vysokopevnostních, měkkých, křehkých a sendvičových materiálech. KD-TECH® / ecosyn®-BCT Zkratka (K) znamená, kontrolovanou řízenou deformaci matice na slepé straně: Vysoce efektivní díky zaslepení a bez nutnosti opětovné operace. Hlavička se vytváří kontrolovaně a netlačí na stěnu otvoru v samotném obrobku, což způsobí mnohem menší namáhání základní základního materiálu oproti použití standardní slepé nýtovací matice.

BCT® je patentovaná značka BBA.

Vlastnosti a výhody:

  • Hlavička se vytváří bez vyplňování otvorů a tlaku na stěnu otvoru 
  • Velmi efektivní zpracování  pouze s přístupem z jedné strany
  • Různé oblasti použití nezávislé na základním materiálu
> více detailů

Nýtovací matice Tubtara

Nýtovací matice Tubtara® přesvědčují jako jednodílné duté nýty se závitem, které jsou z jedné strany usazeny „slepě“, efektivně a bez přepracování. Představují ekonomické řešení pro vytvoření závitu, a to i pro aplikace, kde zadní část desky není přístupná.

Výhoda

  • Jednostranná montáž jako nýtovací matice
  • Vysoká pevnost vůči vytržení díky výraznému vyboulení nýtu
  • Lze použít na díly, které již byly povrchově ošetřeny
> více detailů