Kontaktujte nás

Telefon

Czechia

+420 541 244 775

Kontaktní formulář

Těšíme se na Vaše dotazy.

> Kontakt
pageTeaser_systeme_automatisierung

Návrh systémů a automatizace procesů

Jako systémový dodavatel uplatňuje společnost KVT princip nabídky ucelených řešení, tzv. solutioneering, využívající širokou nabídku špičkových strojů na zpracování spojovacích prvků. Zákazníci si mohou vybírat z různých typů nýtovacích pistolí s mechanickým, hydropneumatickým nebo elektronickým pohonem.
PEMSERTER4 Einpressmaschine von PEM

Zařízení a nářadí pro montáž – lisovací spojovací prvky

Program strojů PEMSERTER® zaručuje optimální montáž všech lisovacích spojovacích prvků PEM nezávisle na požadavcích na zpracování.

> přečíst více

Instalační zařízení - lisovací prvky

Lisovací zařízení Haeger®  jeho systém je založen výhradně na hydraulice a lze jej modulárně vybavit podle úkolů a požadavků. Technologie jediného dotyku umožňuje přesnou a spolehlivou instalaci lisovacích matic PEM®.

> přečíst více
InstTech_Blind-rivet-tech_

Zařízení pro montáž - trhací nýty

Trhací nýty lze zpracovávat ručně i automaticky. Důležitým parametrem pro výběr správného způsobu zpracování je počet konstrukčních součástí.

> přečíst více
InstTech_Blind-rivet-nuts_

Zařízení pro montáž - nýtovací matice

Díky širokému portfoliu ručních pistolí a plně automatizovaných systémů nabízí KVT-Fastening vhodný montážní systém pro každé použití umožňující bezpečnou instalaci nýtovacích matic.

> přečíst více
InstTech_Wire-thread-inserts_ (1)

Zařízení pro montáž - závitové vložky

S těmito přesnými zaváděcími nástroji od KVT-Fastening pevně drží všechny závitové vložky typu Tappex, Filtec, Lockfil, Kato, Keensert a Fasteks.

> přečíst více
thread insert tool

Zařízení pro montáž - závitové vložky

S těmito přesnými zaváděcími nástroji od KVT-Fastening pevně drží všechny závitové vložky typu Tappex, Filtec, Lockfil, Kato, Keensert a Fasteks.

> přečíst více
InstTech_Speed-fasteners_

Zařízení pro montáž - rychloupínací prvky

Nýtovací nástroje určené pro trhací nýty v zásobníku vás přesvědčí rychlostí zpracování až jeden nýt za sekundu a vysokou tažnou silou.

> přečíst více
InstTech_Structural-blind-fasteners_

Zařízení pro montáž - zátěžové upevňovací prvky

Přístroje a stroje určené pro maximální výkon při spojování materiálů, které musejí odolávat vysoké zátěži, zaručují vytvoření optimálního spoje mezi spojovacím prvkem a spojovaným materiálem.

> přečíst více
InstTech_Sealing-Technology_

Zařízení pro montáž - utěsňovací technika

Pro instalaci expandérů KOENIG EXPANDER mají zákazníci na výběr různé nástroje s výbavou odpovídající jejich požadavkům.

> přečíst více
processing and automatisation

Zpracování a automatizace

Díky široké škále ručního nářadí a plně automatických systémů nabízí společnost KVT-Fastening vhodný instalační systém pro instalaci trhacích nýtů, magazínových nýtů  a nýtovacích matic.

> kontaktuj nás
LiteWWeightTM Core

MultiMaterial-Welding™

Technologie multi-materiálového sváření (MultiMaterial-Welding™) je inovativní upevňovací technikou, která využívá ultrazvukovou energii k vytvoření tvarového spoje schopného přenášet síly v porézních materiálech, plechových konstrukcích, sendvičových materiálech a v dílech vyráběných tlakovým litím a lisováním. To je dosaženo použitím termoplastických prvků, například ve formě čepů nebo dutinek, ke spojování jednotlivých komponentů.

> přečíst více
HS-T Smart Tools

Chytré nářadí

Od standardního produktu až po špičkovou verzi; akumulátorové nářadí pro šrouby, trhací nýty a nýtovací matice od HS-Technik nabízí nejvyšší spolehlivost procesu, vč. funkce počítání a dokumentace až 150 000 instalačních procesů.

> přečíst více

Contact Icon Kontaktujte nás

Těšíme se na Vaše dotazy.