Kontaktujte nás

Telefon

Czechia

+420 541 244 775

Kontaktní formulář

Těšíme se na Vaše dotazy.

> Kontakt

Systémy Smart Factory Logistics

Smart Factory Logistics Systems 

Váš úspěch je pro nás důležitý! Redukce Vašich celkových nákladů na vlastnictví (TCO) a zvýšení Vaší produktivity jsou zásadní. Inteligentní systémy, jako jsou SmartBin nebo SmartLabel, optimalizují Vaše zásobování a převezmou správu Vašich B a C dílů.

 

Bossard SmartBin

SmartBin Cloud

SmartBin Cloud Vás posune na vyšší úroveň. Jde o systém typu "all-in-one", který kombinuje náš dlouhodobě osvědčený systém SmartBin s naším nejnovějším systémem SmartLabel a je tak průkopníkem dalších technologických vylepšení.  

Bossard SmartBin

SmartBin

Boxy s integrovanými váhovými senzory průběžně sledují stav zásob ve Vaši výrobě či skladu. Bossard automaticky identifikuje potřebu doplnění zásob a doplňuje zboží až na místo spotřeby. Se SmartBin classic, SmartBin mobile nebo unikátním SmartBin Flex, máte možnost přizpůsobit systém přesně Vašim potřebám.

 

SmartLabel Cloud

Připojte tento inteligentní štítek ke každému možnému úložnému prostoru a upgradujte tak správu B a C dílů. SmartLabel zobrazuje všechny relevantní informace o produktu, stav objednávky v reálném čase a datum dodání. Uživatelé mohou také vytvářet objednávky přímo v místě použití pouhým stisknutím tlačítka. 

 

Bossard SmartLabel

SmartLabel

Připevněte tento inteligentní štítek na jakýkoli skladovací box a zdokonalte tak Vaši správu B a C dílů. SmartLabel zobrazuje všechny potřebné informace o produktu, stav objednávky v reálném čase a datum doručení. Uživatelé mohou rovněž objednávat přímo z místa spotřeby stisknutím tlačítka.

 

SmartLocker smart inventory system

SmartLocker


SmartLocker je plně automatický, vysoce inteligentní a přístupově kontrolovaný skladový systém, ideální pro skladování spotřebního materiálu. Skladovaný materiál je přístupný pouze s kartou RFID.Bossard SmartCard

 

SmartCard

SmartCard kombinuje tradiční Kanban systém s nejnovější RFID technologií a tím umožňuje implementaci do každého výrobního procesu.
Bossard Code

Konvenční logistické systémy

Dobře známé a racionální logistické systémy, které zvyšují spolehlivost procesů a snižují objem zásob i provozní náklady

Související odkazy

Vyzkoušejte, jak funguje SmartBin

Sledujte, jak funguje SmartLabel


Nejste si jisti, který systém je pro Vás nejvhodnější?