Kontaktujte nás

Telefon

Czechia

+420 541 244 775

Kontaktní formulář

Těšíme se na Vaše dotazy.

> Kontakt
kvt

O nás

Skupina KVT-Fastening se stala mezinárodně uznávaným specialistou na speciální spojovací techniku té nejvyšší kvality. V této oblasti nabízí řešení založená na širokém portfoliu výrobků od zavedených výrobců na trhu.

Jedinečné zkušenosti se zaváděním novinek ve spojovací a utěsňovací technice

S výkonnými a spolehlivými řešeními od skupiny KVT-Fastening se setkáte všude tam, kde je důležitá absolutní bezpečnost a pevnost spojení. Jsou to zdánlivě pouhé detaily, ale v odvětvích, na něž se zaměřujeme - elektronika, energetika, automobilový průmysl, doprava, letectví a kosmonautika, strojírenství, stavebnictví, jemná mechanika a výroba lékařských přístrojů - záleží právě na nich. 

Pro zákazníky máme připraveno vždy to nejlepší řešení

Skupina KVT-Fastening nedodává pouze standardní výrobky a jednotlivé spojovací a utěsňovací prvky, ale poskytuje svým zákazníkům aktivní podporu při hledání ideálního řešení - zejména tam, kde musejí být splněny speciální požadavky. Portfolio doplňuje ještě sortiment zcela nových nástrojů a strojů včetně případné integrace do automatizovaných procesů při sériové výrobě. 

Maximální soudržnost ve spojovací technice

V oblasti spojovací techniky je celosvětová síť skupiny KVT-Fastening, která se průběžně dále rozrůstá, zárukou špičkového technického poradenství, které pro místní i mezinárodní zákazníky zajišťují kvalifikovaní technici s dlouholetou praxí, znalostí procesů a přehledem o nákladech. Ve skupině KVT nejde jenom o jednotlivé výrobky, ale o to, jaké řešení bude pro zákazníka nejlepší.


S více než 85 lety praxe, knowhow zaměřeným na ucelená řešení a jedinečnými zkušenostmi z vývoje a poradenství je skupina KVT-Fastening symbolem maximální spolehlivosti.

Základní údaje o skupině KVT-Fastening: 

 • Jednička na světovém trhu specializující se na vysoce kvalitní spojovací techniku
 • Zaměření na Německo, Rakousko, Švýcarsko a střední a východní Evropu
 • 255 zaměstnanců
 • Generální ředitel: dr. Frank Hilgers
 • Tři hlavní logistická centra: Dietikon (Švýcarsko), Illerrieden (Německo) a Pichling/Linec (Rakousko)
 • 25 000 aktivních zákazníků
 • Přes 70000 katalogových položek
 • Portfolio výrobků zahrnující přes 50 zavedených značek
 • 85 let zkušeností
 • Řízení a testování jakosti podle
 • Certifikáty jakosti podle ISO 9001/ ISO 14001
 • Školení o výrobcích pro zákazníky
 • Důkladné testování a zkoušky, např. testy koroze v mlžné komoře s rozprášeným solným roztokem, testy zkušebního zatížení, zkoušky pevnosti v tahu, tvrdosti a molekulární testy
 • Balení výrobků podle požadavků zákazníků a označování čárovým kódem - od balení s několika kusy přes velká balení a palety až po kontejnery
 • Elektronická výběrová řízení
 • E-shop
 • Data podle standardu EDIFACT
 • Elektronický přenos dat podle standardů VDA
 • Výroba expandérů a omezovačů KOENIG v USA a v Evropě 

Divizi KVT-Fastening koupila skupina Bossard

Divize spojovacích prvků skupiny KVT Group přechází od 1. 12. 2012 do skupiny Bossard. Zároveň se stane samostatnou právnickou osobou s obchodní firmou KVT-FASTENING. Tato divize, která si vybudovala jedinečné postavení na světovém trhu, nabízí propracované vysoce kvalitní spojovací a upevňovací prvky i řešení přizpůsobená potřebám zákazníků v těch nejrůznějších oborech a odvětvích.
Bossard Logo
Skupina Bossard existuje od roku 1831. V současné době ji řídí už sedmá generace téže rodiny. Vybudovala si postavení jedničky na světových trzích v oboru inteligentních řešení spojovací techniky pro průmyslovou výrobu. Její činnost zahrnuje prodej, technické poradenství a logistické služby ke spojovacím prvkům a šroubům. Působí na celém světě. K jejím zákazníkům patří místní i nadnárodní průmyslové podniky, jimž skupina Bossard pomáhá prostřednictvím nabízených řešení zvýšit produktivitu. S akciemi skupiny Bossard se obchoduje na švýcarské burze SIX.

Zkušenosti skupiny KVT-Fastening, zejména pokud jde o nabízení řešení na jejích hlavních evropských trzích, tedy v Německu, Švýcarsku a Rakousku, výborně doplní portfolio skupiny Bossard. S využitím knowhow skupiny Bossard v oboru řízení toku zboží, logistiky C dílů, nákupu speciálních dílů a procesního poradenství se skupině KVT-Fastening otevírají zcela nové možnosti na trhu a bude tak moci v budoucnu ještě upevnit své postavení. Společnost provozuje tři hlavní logistická centra - v Dietikonu (Švýcarsko), Illerriedenu (Německo) a Pichling/Linci (Rakousko).  

Na této strategické akvizici vydělají díky rozšíření možností v oblasti spojovací techniky pro výrobní procesy a optimálně sestavenému portfolia produktů a služeb hlavně naši zákazníci.

Contact Icon Kontaktujte nás

Těšíme se na Vaše dotazy.