Kontaktujte nás

Telefon

Czechia

+420 541 244 775

Kontaktní formulář

Těšíme se na Vaše dotazy.

> Kontakt
assembly technology expert

Služby

KVT-Fastening poskytuje zákazníkům rozsáhlý poradenský servis jak při výběru perfektního řešení a jeho efektivního používání v praxi, tak i v dalších oblastech.

Servis a opravy

V případě závady na přístroji nebo nástroji garantuje servisní tým KVT-Fastening rychlou opravu. V některých zemích také na vyžádání zapůjčujeme náhradní přístroje.

> Kontaktujte nás

Semináře a školení

Naše teoretická i praktická školení pro zákazníky KVT-Fastening přímo na místě slouží ke zprostředkování know-how, které vychází z bohatých zkušeností v nejrůznějších oborech a odvětvích.

> Kontaktujte nás
KVT Tech Day

Mikroveletrh

Výrobky a řešení vám v rámci mikroveletrhu dokonce představíme přímo u vás ve firmě. Naši specialisté vám a vašim pracovníkům odpoví na obecné i zcela konkrétní dotazy.

> Další podrobnosti

Solutioneering

Experti skupiny KVT-Fastening s mezinárodními zkušenostmi nejprve analyzují zadaný úkol. Na základě důkladného seznámení s projektem pak připraví ideální řešení, která jsou ekonomická, účinná a bezpečná. 

> Další podrobnosti

3D data

K mnohým spojovacím prvkům poskytuje KVT-Fastening svým zákazníkům 3D data pro snadnou integraci do aplikací CAD

> Další podrobnosti
Services_Download Center

Download Center

V centru stahování nabízí KVT-Fastening svým zákazníkům široký výběr know-how k různým aspektům spojovací techniky.

> Další podrobnosti

Logistické systémy

Bossard SmartBin a SmartLabel jsou inteligentní logistické systémy, které naprosto spolehlivě sledují skladové zásoby a automaticky zajišťují jejich objednávání. Online systém předává data na naše servery, které podle potřeby vydávají pokyn pro vytvoření objednávky. Tyto systémy zajišťují jednoduchou a rychlou dostupnost dílů a materiálu nízké hodnoty pro výrobní proces.

> Další podrobnosti