Kontaktujte nás

Telefon

Czechia

+420 541 244 775

Kontaktní formulář

Těšíme se na Vaše dotazy.

> Kontakt
page teaser experience center

Zážitkové centrum KVT v Linci

Na ploše 1600 m² zážitkového centra společnosti KVT jsou vystavena inovativní spojovací a montážní řešení. Těšíme se na Vaši osobní návštěvu.

O Zážitkovém centru KVT

30. června 2022 jsme slavnostně otevřeli naše Zážitkové centrum. Zákazníci, dodavatelé a obchodní partneři byli pozváni do budovy Zážitkového centra v Linci. 

Na ploše 1600 m2 byla vybudována stanoviště s prezentacemi našich produktových inovací a inženýrských služeb. Na každém stanovišti měli návštěvníci možnost sáhnout si na upevňovací prvky a osobně si vyzkoušet, jak se pracuje s vybavením pro montáže.

Ve videu najdete podrobnější vysvětlení od našich odborníků k oblastem, na které se specializují, a také zpětnou vazbu od našich hostů.

Nyní si také můžete zarezervovat místo na Tech-Day v našem Zážitkovém centru a využít naše odborné znalosti v různých tématech oboru spojovacích prvků a spojování. 

Rezervujte si místo na Tech-Day

> Co je Tech-Day?

> Více o zahajovací akci v Zážitkovém centru KVT

Předváděcí chytrá montážní stanice

V naší předváděcí chytré montážní stanici si vyzkoušíte, jak snadno lze pomocí digitálních a interaktivních instrukcí provést každého pracovníka montážním procesem, vyhnout se chybám při montáži a zvýšit sledovatelnost pomocí připojených chytrých zařízení s předdefinovanými parametry. 

Uvidíte také, jak během procesu montáže pomáhají kolaborativní roboti, a jak ulehčují pracovní zátěži montéra. Zjistíte, jak systém pick-by-light pomáhá pracovníkovi zkrátit dobu hledání dílu a snížit počet chyb.

To vše budete moci osobně zažít v předváděcí chytré montážní stanici. Náš aplikační inženýr Christian Lehner vás rád provede pracovní stanicí. 

> Rezervujte si schůzku s Christianem

Služby Expert Test

V zážitkovém centru KVT v Linci nabízíme našim zákazníkům  tyto služby Expert Test:

  • zkouška vytažení
  • zkouška vytlačení
  • zkouška vykroucení
  • smyková zkouška
> Stáhnout leták s přehledem služeb Expert Test

Služby Expert Teardown

Služby Expert Teardown se poskytují v hlavní hale zážitkového centra KVT. Zde rozebíráme výrobky našich zákazníků, analyzujeme spojovací a upevňovací prvky a dáváme zákazníkům naše návrhy na úsporu nákladů a optimalizaci montáže.

> Více o službách Expert Teardown

Tech-Day

Zážitkové centrum KVT nabízí zákazníkům skvělé prostředí a příležitost realizovat jejich vlastní Tech-Day, technický den. Tech-Day je zcela zdarma a zahrnuje 3 produktová řešení a 1 inovační téma podle vašeho výběru.

Obsah Tech-Day si navrhnete podle svého zájmu a potřeb a my se postaráme o organizaci. Prostřednictvím Tech-Day budete těžit z našeho know-how nejvíce, získáte praktické zkušenosti v našem zařízení.

 

> do sekce Tech-Day

Inteligentní tovární logistika

Využijte šanci osobně vidět systém inteligentní tovární logistiky v zážitkovém centru KVT. Inteligentní tovární logistika nabízí novátorské digitalizované řízení dodavatelského řetězce pro C-díly.

S novými cloudy SmartBin Cloud a SmartLabel Cloud typu vše v jednom se celkové náklady na vlastnictví a produktivita posouvají na další úroveň. 

 

> do sekce Inteligentní tovární logistika

MultiMaterial-Welding

Jako výhradní a globální distributor nabízíme nejinovativnější spojovací technologii na světě: MultiMaterial-Welding. Zahrnuje ultrazvukový proces, kdy se provádí částečné zkapalnění termoplastického spojovacího prvku za účelem vytvoření tvarového spoje během zlomku sekundy.

Stávající plně automatizovaný stroj nám umožňuje nabídnout našim zákazníkům službu výroby prototypů nebo malosériových dílů. Přesvědčte se osobně v zážitkovém centru KVT.

 
> Více o technologii MM-Welding