Kontaktujte nás

Telefon

Czechia

+420 541 244 775

Kontaktní formulář

Těšíme se na Vaše dotazy.

> Kontakt
page teaser experience center

Zážitkové centrum KVT v Linci

Na ploše 1600 m² zážitkového centra společnosti KVT jsou vystavena inovativní spojovací a montážní řešení. Těšíme se na Vaši osobní návštěvu.

Předváděcí chytrá montážní stanice

Přesvědčte se sami, jak vypadá digitalizovaná montážní stanice, jak může zvýšit spolehlivost a produktivitu procesu a jak může robot pomoci optimalizovat proces.

V předváděcí montážní stanici si můžete vyzkoušet digitalizovanou ruční montážní stanici a prohlédnout si základní komponenty cesty k realizaci konceptu Továrna 4.0.

 

REZERVACE NÁVŠTĚVY V CENTRU

 

Služby Expert Test

V zážitkovém centru KVT v Linci nabízíme našim zákazníkům  tyto služby Expert Test:

  • zkouška vytažení
  • zkouška vytlačení
  • zkouška vykroucení
  • smyková zkouška
> Stáhnout leták s přehledem služeb Expert Test

Služby Expert Teardown

Služby Expert Teardown se poskytují v hlavní hale zážitkového centra KVT. Zde rozebíráme výrobky našich zákazníků, analyzujeme spojovací a upevňovací prvky a dáváme zákazníkům naše návrhy na úsporu nákladů a optimalizaci montáže.

> Více o službách Expert Teardown

Tech-Day

Zážitkové centrum KVT nabízí zákazníkům skvělé prostředí a příležitost realizovat jejich vlastní Tech-Day, technický den. Tech-Day je zcela zdarma a zahrnuje 3 produktová řešení a 1 inovační téma podle vašeho výběru.

Obsah Tech-Day si navrhnete podle svého zájmu a potřeb a my se postaráme o organizaci. Prostřednictvím Tech-Day budete těžit z našeho know-how nejvíce, získáte praktické zkušenosti v našem zařízení.

 

> do sekce Tech-Day

Inteligentní tovární logistika

Využijte šanci osobně vidět systém inteligentní tovární logistiky v zážitkovém centru KVT. Inteligentní tovární logistika nabízí novátorské digitalizované řízení dodavatelského řetězce pro C-díly.

S novými cloudy SmartBin Cloud a SmartLabel Cloud typu vše v jednom se celkové náklady na vlastnictví a produktivita posouvají na další úroveň. 

 

> do sekce Inteligentní tovární logistika

MultiMaterial-Welding

Jako výhradní a globální distributor nabízíme nejinovativnější spojovací technologii na světě: MultiMaterial-Welding. Zahrnuje ultrazvukový proces, kdy se provádí částečné zkapalnění termoplastického spojovacího prvku za účelem vytvoření tvarového spoje během zlomku sekundy.

Stávající plně automatizovaný stroj nám umožňuje nabídnout našim zákazníkům službu výroby prototypů nebo malosériových dílů. Přesvědčte se osobně v zážitkovém centru KVT.

 
> Více o technologii MM-Welding