Kontaktujte nás

Telefon

Czechia

+420 541 244 775

Kontaktní formulář

Těšíme se na Vaše dotazy.

> Kontakt

Pokud standardní díly už nestačí – speciální díly podle výkresu

Speciální díly KVT-Fastening vyráběné podle výkresu se používají od strojírenství a výroby investičních celků přes jemnou mechaniku, leteckou a kosmickou techniku, hydrauliku, energetiku a elektrotechniku až po dopravu a automatizační techniku tam, kde standardní komponenty nevyhovují určitým požadavkům. Takovými požadavky mohou být například zvláštní rozměry a geometrie konstrukčních dílů nebo speciální materiály.
Custom parts
Solutioneering

Speciální díly podle výkresu

Soustružené a frézované díly
Třískové obrábění soustružením, frézováním a vrtáním pro výrobu konstrukčních dílů s vysokými nároky na tvar a tolerance.

  • Materiály: ocel, ušlechtilá ocel, neželezné kovy, speciální materiály
  • Počty kusů: Tato metoda výroby je vhodná jak pro prototypy, tak i pro malé a větší série. Ideální je ale pro výrobu několika stovek až několika tisíc dílů. 

Lisované a ohýbané díly
Lisováním a ohýbáním se vyrábějí například podložky, pojistné prvky a mnoho dalších konstrukčních dílů.

  • Materiály: ocel, ušlechtilá ocel, neželezné kovy, speciální materiály
  • Počty kusů: malé nebo velké série podle rozměrů, geometrie dílů a dimenzování potřebného nástroje.

Naše služby

Speciální výrobky a speciální řešení
Vedle rozsáhlého sortimentu KVT od významných výrobců nabízíme také speciální výrobky a řešení. Díky dlouholetým zkušenostem našich specialistů se všemi druhy spojovací techniky vám s vaším individuálním projektem spolehlivě poradíme. 

Vše z jedné ruky
Řekněte nám, co konkrétně potřebujete, a my podle vašich požadavků definujeme výrobní postup a z našeho portfolia mezinárodních dodavatelů pro vás vybereme vhodného výrobce. Výhodou pro vás bude, že všechna spojovací řešení získáte z jedné ruky a vyděláte na ověřených postupech a technologiích té nejvyšší kvality, na kterou jste zvyklí.

Custom parts

Contact Icon Kontaktujte nás

Těšíme se na Vaše dotazy.