Kontaktujte nás

Telefon

Czechia

+420 541 244 775

Kontaktní formulář

Těšíme se na Vaše dotazy.

> Kontakt
assembly technology expert

Solutioneering

Nabízet zákazníkům řešení, angl. solutioneering, znamená pro skupinu KVT-Fastening nabízet jim maximum zkušeností a znalostí o vývoji a materiálech v kombinaci s inovacemi, spolehlivostí projektů a možností plánovat do budoucna. To je stabilní základ, z něhož vycházejí efektivní a bezpečná řešení složitých úkolů nebo i zcela nových konstrukcí. Naši experti budou stát při vás a podělí se s vámi o fundované znalosti trendů v oblasti materiálů a moderních spojovacích technik.

Speciální díly podle výkresu

Speciální díly KVT-Fastening vyráběné podle výkresu se používají od strojírenství a výroby investičních celků přes jemnou mechaniku, leteckou a kosmickou techniku, hydrauliku, energetiku a elektrotechniku až po dopravu a automatizační techniku tam, kde standardní komponenty nevyhovují určitým požadavkům. Takovými požadavky mohou být například zvláštní rozměry a geometrie konstrukčních dílů nebo speciální materiály.

> Další podrobnosti

Návrh systémů a automatizace procesů

Optimální produkt má ve skupině KVT-Fastening několik složek. Jeho součástí tak jsou stroje a nástroje, ale také integrace procesů, služby a automatizace. Výsledkem je ucelená koncepce odpovídající požadavkům zákazníka. Skupina KVT-Fastening přebírá iniciativu a zákazníky podporuje od plánování přes vývoj až po realizaci náročných projektů. Pomáhá jim také s výběrem těch nejlepších možných prvků.

> Další podrobnosti

Contact Icon Kontaktujte nás

Těšíme se na Vaše dotazy.