Kontaktujte nás

Telefon

Czechia

+420 541 244 775

Kontaktní formulář

Těšíme se na Vaše dotazy.

> Kontakt

SmartBin flex

SmartBin flex: nezávislý - flexibilní - spolehlivý

Zavedením systému SmartBin flex stanovuje společnost Bossard nové standardy v oblasti automatického řízení zásob normalizovaných i zakázkově vyráběných součástí.

 

Nový vývoj založený na osvědčených technologiích

SmartBin flex

Při průmyslové výrobě má velký význam spolehlivé a flexibilní zásobování pracovišť materiálem. Koncepci „zásobování součástmi, které nepotřebuje dodatečné řízení" považuje společnost Bossard za povinný požadavek i při dodávkách součástí na jednotlivá pracoviště.

Jednotlivému kontejneru se rychle přiřadí nezávislý hmotnostní senzor a naváže se komunikace prostřednictvím bezdrátového spojení – a zásoby součástí pak skutečně nevyžadují žádné dodatečné řízení.

 

 

Tři hlavní součásti

SmartBin flex
  1. Hmotnostní senzory: Odvažovací technika stávajícího systému SmartBin byla jedním z dodavatelů dále zdokonalena. Výsledkem je jednotka, která splňuje všechny požadavky kladené na přesnost, dlouhodobou stabilitu a odolnost.
  2. Komunikace: Vyřešení rádiové komunikace se ujal partner, který má značné zkušenosti v technickém oboru bezdrátových senzorických sítí a který již realizoval bezpočet obdobných integrovaných aplikací určených pro každodenní použití.
  3. Software: Také poslední generace systému SmartBin používá osvědčený software „ARIMS“ vyvinutý společností Bossard.

 

 

Nezávislost – flexibilita – volná použitelnost

SmartBin flex
Systém SmartBin flex je možno používat všude tam, kde je možno umístit standardní zásobní kontejnery.

Možné je dokonce i šikmé umístění, které je často používáno v montážních halách. Zaměstnanci mohou kontejnery umísťovat na pracovištích, kde se provádí sestavování příslušné montážní skupiny, nebo přemísťovat mezi jednotlivými pracovišti. Rovněž přidávání nových součástí nepředstavuje žádný problém. Díky tomu máte možnost flexibilně měnit uspořádání pracoviště a nezávisle reagovat na změny ve výrobním procesu.

To plně odpovídá představě o „zásobování součástmi, které nepotřebuje dodatečné řízení".