Kontaktujte nás

Telefon

Czechia

+420 541 244 775

Kontaktní formulář

Těšíme se na Vaše dotazy.

> Kontakt
Solutionneering_hero-slider

Logistické systémy

Bossard SmartBin a SmartLabel jsou inteligentní logistické systémy, který naprosto spolehlivě sledují skladové zásoby a automaticky zajišťují jejich objednávání. Online systém předává data na naše servery, které podle potřeby vydávají pokyn pro vytvoření objednávky. Tyto systémy zajišťují jednoduchou a rychlou dostupnost dílů a materiálu nízké hodnoty pro výrobní proces.

SmartBin - zdokonalený logistický proces díky sledování čidly

  • Díly a materiál jsou připraveny poblíž místa spotřeby. Jejich stav hlídají váhová čidla v nádobách. 
  • Naměřené hodnoty jsou každý den předávány dál a ověřovány. Klesne-li stav na předem zadanou minimální hodnotu, vytvoří se automaticky objednávka. 
  • Sestaví se požadované množství dílů a materiálu nízké hodnoty a označí se podle zákazníkova požadavku. 
  • To zaručuje rychlou identifikaci dílů. Dodání dílů na místo spotřeby si může v případě potřeby zajistit zákazník sám. 
SmartBin classic

SmartBin classic

Tato klasická verze systému SmartBin se používá v kombinaci se systémy řízení zásob kanban. SmartBin classic se hodí jak do centralizovaných, tak i decentralizovaných systémů kanban, pro neskladné a velkoobjemové zboží, ale i pro malé díly. Zaručuje automatické objednávání nových dílů, ať už jsou to díly malé hmotnosti skladované v nádobách, nebo velké díly na paletách o hmotnosti až 1 000 kg. Tím se šetří čas, protože odpadají další procesy.  

SmartBin mobile

Vyžaduje-li výrobní proces sestavování větších dílů nebo mění-li se místo výroby, je vhodnou variantou SmartBin mobile. Nezbytné díly jsou na místo spotřeby přepravovány v mobilních vozících vybavených bateriovým napájením a modemem. Systém zaručuje včasné objednávání nových dílů.  
SmartBin mobile
SmartBin flex

SmartBin flex

Nejnovější logistické řešení SmartBin flex všechno ještě zjednodušuje. Jedná se o nezávislý systém, který se bez problémů vloží do jednotlivých procesů, ale přesto funguje plně automaticky. Tato nejpružnější varianta systému SmartBin je vybavena bezdrátovým napájením a instaluje se buď do výrobní buňky, nebo přímo na montážní linku. Materiál se nachází přímo na místě použití, odpadají tak přepravní cesty a prostoje. Data jsou posílána bezdrátově. 

Contact Icon Kontaktujte nás

Těšíme se na Vaše dotazy.