Kontaktujte nás

Telefon

Czechia

+420 541 244 775

Kontaktní formulář

Těšíme se na Vaše dotazy.

> Kontakt

Výběr správné možnosti zobrazení

Aby pracovníci na montáži dostali správné informace ve správný čas, je důležitá vhodná forma zobrazení.

Možné formy zobrazení:

Zobrazení na displeji tabletu

Displej tabletu je vhodný zejména pro flexibilní operace. Asistenční funkce se zobrazuje především proto, aby byli pracovníci při montáži vedeni vizuálními pokyny. Tablety lze použít také jako skener nebo fotoaparát se zabudovanou kamerou.

Zobrazení na obrazovce

V mnoha podnicích se již informace přenášejí na pracovní stanice prostřednictvím obrazovek. Dotyková funkce usnadňuje interakci s pracovníky. Asistenční funkce pomáhá pracovníkovi zorientovat se v procesu montáže a zpětnou vazbu lze zpracovat pomocí dotykové funkce.

Projektor

Promítání pracovního obsahu na pracovní stanici se již používá při různých činnostech. V kombinaci se sledováním gest lze zaznamenávat pohyb zaměstnanců a přenášet jej do systému. Projekce kdykoli ukáže pracovníkovi následující kroky a pomůže mu tak co nejspolehlivěji projít výrobním procesem.

Datové brýle

Datové brýle se ve výrobě používají stále častěji. Informace lze zobrazit přímo v zorném poli a zaměstnanci jsou stále informováni. Pomocí smíšené reality máte možnost dynamicky zobrazovat informace v zorném poli a zajistit tak optimální řízení zaměstnanců.