Kontaktujte nás

Telefon

Czechia

+420 541 244 775

Kontaktní formulář

Těšíme se na Vaše dotazy.

> Kontakt

Automatické zpracování vstupů

Pro dosažení co nejvyšší produktivity je důležité, aby bylo možné dílčí kroky automatizovat a měření zpracovávat automaticky. Smart Factory Assembly nabízí různé možnosti.

Výhody automatických vstupů:

  • Produktivita není nijak omezena
  • Chyby jsou sníženy na minimum

Možnosti automatického zpracování vstupů:

 

 

ScannerSkener

Skener dokáže jedním skenováním načíst do systému velké množství informací. Uložená logika dokáže vyfiltrovat požadované informace. Skenery se často používají k identifikaci komponent, ukládání výrobních čísel nebo zahájení objednávek. Pomocí systému Smart Factory Assembly lze propojit různé typy skenerů. Skener integrujeme podle vašich potřeb, ať už prostřednictvím kabelu nebo radiového spojení.

Pro další informace nás kontaktujte

 

Sensoren

Sensory

Senzory pomáhají proces automatizovat, aby nedošlo k jeho přerušení. Typ senzoru není důležitý. Vstupy ze senzorů lze použít k rychlejšímu provádění pracovních pokynů. Pokud hodnoty ze senzorů znamenají pro výrobu další výhodu, mohou být uloženy v systému.

Pro další informace nás kontaktujte

 

Kameras


Kamery

Kamery slouží k ukládání snímků nebo informací z obrazové oblasti. Tyto informace lze uložit do souboru produktu a kdykoli je vyvolat. V závislosti na vašich potřebách lze integrovat různé kamerové systémy. Rádi vám poradíme s vaší konkrétní aplikací.

Pro další informace nás kontaktujte