Kontaktujte nás

Telefon

Czechia

+420 541 244 775

Kontaktní formulář

Těšíme se na Vaše dotazy.

> Kontakt

Smart Factory Assembly ve vaší výrobě

S průmyslovými výrobními systémy můžete spolehlivě vyrábět velké množství variant v bezpapírové výrobě, a to i v jednokusové výrobě.

Smart Factory Assembly - your production

 

Odborný analytik / plánovač práce

Centralizované vytváření a správa digitálních montážních postupů umožňuje snadnou kontrolu všech variant a jejich verzí, které lze z kanceláře přímo přenášet na pracovní stanice nebo linky. Modulární struktura navíc umožňuje přebírat celé sestavy / pracovní sekvence přímo z existujících návodů a umožňuje efektivně vytvářet montážní návody.

Montážní pracovník

Montážní pracovník má podporu během celého procesu, aby bylo možné eliminovat co nejvíce zdrojů chyb. Návod k montáži může být specificky přizpůsoben příslušnému montážnímu pracovníkovi co se týče jazyka, školení a detailů.

Inženýr pro kvalitu

Všechny údaje o výrobě a kvalitě jsou automaticky dokumentovány a ukládány do souboru životního cyklu výrobku. Tato dokumentace je kdykoli rychle a snadno přístupná a zaručuje úplnou sledovatelnost.

Vedoucí výroby a excelence provozu

Centrálně uložená výrobní data umožňují transparentní a jednoduché vyhodnocování výrobních dat, takže lze plánovat a sledovat zakázky a optimalizovat montážní procesy.