Kontaktujte nás

Telefon

Czechia

+420 541 244 775

Kontaktní formulář

Těšíme se na Vaše dotazy.

> Kontakt

Slepé nýtovací matice

Slepé nýtovací matice, vsazované z jedné strany „naslepo“, jsou účelným řešením všude tam, kde vznikne potřeba nosných závitových spojovacích prvků pro tenkostěnné materiály nebo duté profily.

Slepé nýtovací matice Fasteks FILKO®

Slepou nýtovací matici našroubujte na nástroj, vložte do montážního otvoru, snýtujte, vytáhněte trh nástroje – hotovo. Slepé nýtovací matice, vsazované z jedné strany „naslepo“, jsou účelným řešením všude tam, kde vznikne potřeba nosných závitových spojovacích prvků pro tenkostěnné materiály nebo duté profily. Zároveň nedochází k poškození již obrobených povrchů. Náš rozsáhlý program nabízí celou řadu provedení z různých materiálů a s různými tvary hlavy a dříku.

Přednosti:

  • Vytvoření soudečkové expanze bez otlačení
  • Účelné zpracování z jedné strany
  • Mnohostranné použití nezávislé na materiálu

Slepé nýtovací matice ecosyn-BCT®

Slepé nýtovací matice ecosyn-BCT® jsou nosné závitové spojovací prvky, které se skvěle hodí k použití v tenkostěnných, vysoce pevných, měkkých, porézních a sendvičových materiálech. Značka ecosyn-BCT® je synonymem pro kontrolovanou deformaci soudečkové expanze. Protože jsou účelně a bez dalších úprav vsazeny z jedné strany „naslepo“, vytvoří se soudečková expanze kontrolovaně bez otlačení otvoru ve zpracovávaném dílu a oproti standardním slepým nýtovacím maticím tudíž méně namáhají nosný materiál. BCT® je chráněná obchodní známka společnosti BBA.

Přednosti:

  • Vytvoření soudečkové expanze bez otlačení
  • Účelné zpracování z jedné strany
  • Mnohostranné použití nezávislé na materiálu
Za účelem poskytování lepších služeb využívá tento web cookies.
Zdali k tomuto souhlasíte klikněte  na tlačítko "OK" a / nebo používáním našich služeb.
Kliknutím na zásady ochrany osobních údajů zjistíte informace o souborech cookie a možnostech úprav podmínek jejich ukládání.