Kontaktujte nás

Telefon

Czechia

+420 541 244 775

Kontaktní formulář

Těšíme se na Vaše dotazy.

> Kontakt

Závitové vložky

Závitové vložky jsou způsobem, jak vytvořit přesný a odolný vnitřní závit v obrobcích z lehkých kovů a jiných materiálů s nízkou pevnosti v střihu. Nabízíme závitové vložky značek TAPPEX®, KEENSERTS®, FILTEC®, LOCKFIL, FASTEKS a KLIPKO®.

Závitové vložky Tappex® pro použití v plastech a lehkých kovech

Závitové vložky Tappex® vytvoří přesný a odolný vnitřní závit v plastech, porézních materiálech a lehkých kovech.

Typy MULTISERT® a MICROBARB® jsou zalisovány za studena nebo za tepla, popřípadě vtlačovány pomocí ultrazvuku. Samořezné vložky TRISERT®, TRISERT-3® a FOAMSERT® jsou do výrobku našroubovány dodatečně, zatímco konstrukční řada HIMOULD® je určena k zalití během odlévání výrobku.

Drátěné závitové vložky s unášecím čepem FILTEC®+ / LOCKFIL®+

Drátěné závitové vložky umožňují vytvoření vysoce pevného závitu s optimálním přenosem síly ze šroubu na vnitřní závit. Skvěle se hodí k zesílení závitů v materiálech s nízkou pevností v střihu, jako je hliník nebo hořčík, a proto jsou neodmyslitelnou součástí spojovacích prvků v odvětvích jako strojírenství, elektronika nebo automobilová, letecká a vesmírná technika. Tyto závitové vložky umožňují vytvoření téměř neopotřebovatelného závitu.

Drátěné závitové vložky bez unášecího čepu KATO®

Drátěné závitové vložky KATO® jsou ideálním řešením pro silně namáhané závity a spoje, které jsou často demontovány, případě pro obnovení poškozeného závitu. V mnoha materiálech, jako je například hliník, se proto doporučuje jejich preventivní použití. Tyto závitové vložky z korozivzdorné chromniklové oceli je možno instalovat jednoduchým pracovním postupem.
Drátěné závitové vložky KATO® jsou k dispozici v standardním provedení a samojistícím provedení (červené zbarvení dříku).

Závitové vložky KEENSERTS® s aretačními klíny

Závitové vložky KEENSERTS® jsou perfektním řešením, jak bezpečně zabránit vytržení závitů, v strojírenství nebo přesném strojírenství, v leteckém i vesmírném průmyslu. Závitové vložky KEENSERTS® jsou vyrobeny z korozivzdorné oceli 1.4305 a jsou extrémně odolné vůči namáhání a opotřebení, takže umožňují mnohokrát opakované utažení a uvolnění šroubového spoje, aniž by došlo k uvolnění závitu. Mohou být snadno vsazeny do dílů z lehkých kovů, oceli nebo litiny. S jejich pomocí lze rychle a bez vysokých nákladů nahradit i poškozený závit v drahých konstrukčních dílech.

Závitové vložky Fasteks®

Závitové vložky Fasteks® z oceli nebo korozivzdorné oceli jsou způsobem, jak vytvořit přesný a odolný vnitřní závit v obrobcích z lehkých kovů a jiných materiálů s nízkou pevností v střihu.
Za účelem poskytování lepších služeb využívá tento web cookies.
Zdali k tomuto souhlasíte klikněte  na tlačítko "OK" a / nebo používáním našich služeb.
Kliknutím na zásady ochrany osobních údajů zjistíte informace o souborech cookie a možnostech úprav podmínek jejich ukládání.