Kontaktujte nás

Telefon

Czechia

+420 541 244 775

Kontaktní formulář

Těšíme se na Vaše dotazy.

> Kontakt

Technologie nýtů

Ať už jde o ocel, plast nebo jiné materiály s různým stupněm pevnosti, trhací nýty zajistí pevné upevnění.

> Zobrazit podrobnosti o produktu

> Hledání produktu

 

Trhací nýty POP®

Trhací nýty POP s otevřeným nebo uzavřeným koncem lze instalovat z jedné strany obrobku, aniž byste potřebovali přístup k zadní části předmětu. Mnoho různých verzí umožňuje velké množství kombinací materiálů, bez ohledu na to, zda jde o plast nebo ocel, různé pevnosti materiálu, svěrné tloušťky nebo povrchové úpravy. Nýty POP® je možné instalovat ručně nebo automaticky, nabízíme celou řadu - od jednoduchého ručního nýtovacího nástroje až po systém automatické instalace s automatickým podáváním.

 

> více detailů

Strukturální trhací nýty HUCK®

Trhací nýty Huck® jsou ideální pro situace, kdy jsou spoje přístupné pouze z jedné strany. Trhací nýty splňují díky své mimořádně vysoké pevnosti ve smyku a v tahu také ty nejnáročnější požadavky. To znamená, že i dlouhé komponenty lze trvale spojit bez deformace. Spojovací prvky Huck® se používají v široké škále průmyslových odvětví, včetně konstrukce užitkových vozidel a přívěsů, automobilového průmyslu, topení, ventilace a klimatizace, autobusů a železnic pro hromadnou dopravu a dálkovou přepravu a zařízení na výrobu obnovitelné energie.

 

> více detailů

Čepy se závěrným kroužkem HUCK®

Šrouby Huck® Lock jsou propracovaným dvoudílným spojovacím systémem, který se po instalaci nikdy neuvolní. Bez ohledu na úroveň vibrací poskytují spojení kov na kov, které eliminuje jakoukoli formu bočního posunutí (často se vyskytuje v tradičních spojích matice a šroub). Tyto čepy, které jsou navrženy pro širokou škálu aplikací, nabízejí výjimečně vysokou pevnost spojů a vysokou pevnost ve smyku a v tahu. Spojovací prvky Huck® se používají v široké škále průmyslových odvětví, včetně konstrukce užitkových vozidel a přívěsů, automobilového průmyslu, topení, ventilace a klimatizace, autobusů a železnic pro hromadnou dopravu a dálkovou přepravu a zařízení na výrobu obnovitelné energie.

 

> Hledání produktu

Zásobníkové nýty Fasteks®

Ve všech průmyslových odvětvích se musí efektivně vyrábět stále více malých a středních sérií. Se systémem zásobníkového nýtování FASTEKS® nabízíme perfektní řešení. Tento systém umožňuje extrémně přesnou a ekonomickou instalaci s relativně nízkými investičními náklady. FIXRIV se svou velkou sekundární roztažností poskytuje vysokou upínací sílu a spolu s výplní otvorů zajišťuje dobrý střihový výkon a vynikající odolnost proti vibracím. FIXSHO je obzvláště vhodný pro upevňování měkkých a křehkých materiálů. FIXSCREW se používá k upevnění součástí, které musí být odnímatelné.

 

> Zásobníkové nýty Fasteks® Katalog

Trhací nýty Fasteks®

Nýty spojují spolehlivé dvě části nezávislé na materiálech. Ať už jde o ocel, plasty nebo jiné materiály s různou pevností a tloušťkou materiálu, nýty se postarají o bezpečné spojení. I větší součásti mohou být trvale připojeny bez zkreslení a bez poškození povrchu.

 

> Trhací nýty Fasteks® Katalog

CAM-SAFE® - uzemnění

Uzemňovací připojení Cam-Safe® je unikátní systémový přístup k zajištění elektrického uzemnění v elektro-rizikových aplikacích, vhodný pro mnoho průmyslových odvětví, včetně dopravy, obnovitelné energie a dalších.

> více detailů