Kontaktujte nás

Telefon

Czechia

+420 541 244 775

Kontaktní formulář

Těšíme se na Vaše dotazy.

> Kontakt

Závitové vložky

Vložky se závitem vytvářejí přesné a odolné vnitřní závity v obrobcích z lehkého kovu a jiných materiálů s nízkou pevností ve smyku. Zahrnují značky jako Tappex®, KEENSERTS®, FILTEC®, LOCKFIL, Fasteks a KLIPKO®.

> Zobrazit podrobnosti o produktu

> Hledání produktu

Vložky Tappex® pro plasty

Vložky Tappex® pro plasty, dřevo a slitiny lehkých kovů vytvářejí přesné a odolné vnitřní závity.

Série MULTISERT® a MICROBARB® jsou lisovány tepelně nebo ultrazvukem. Samořezné série TRISERT®, TRISERT-3® a FOAMSERT® jsou zašroubovány a řada HIMOULD® je určena k zastříknutí.

Všechny vložky jsou mosazné vložky, pouze řada TRISERT® je k dispozici také v oceli a nerezové oceli 303 / 316. Nabízíme také několik nástrojů pro efektivní instalaci.
 
> více detailů

FILTEC® + / LOCKFIL® + Drátové vložky se závitem

Drátěné závitové vložky umožňují výrobu vysoce pevných závitů s optimálním přenosem ze šroubu na závit matice. Jsou ideální pro vyztužení závitů v materiálech s minimálním střihovým výkonem, jako je hliník nebo hořčík, a jsou proto nepostradatelné ve strojírenství, elektronice, automobilu, letectví a astronautickém průmyslu. Díky těmto závitovým vložkám je možné vytvořit téměř kompletní závit “bez námahy“.

 

> více detailů

Drátové závitové vložky KATO® bez unášecího kolíku

Drátové vložky se závitem KATO® jsou ideální pro pevné závity, opakované uvolnění spojů nebo pro opravu poškozených závitů. U mnoha materiálů, jako je hliník, se proto doporučuje jejich preventivní použití. Jednoduchým pracovním postupem mohou být tyto závitové vložky vyrobeny z nerezové chromniklové oceli. Drátové závitové vložky KATO® bez unášecího kolíku jsou působivé díky své efektivní instalaci bez zlomení unašeče.

 

> Hledání produktu

Závitové vložky KEENSERTS® se zámky

Závitové vložky KEENSERTS® jsou dokonalým řešením, které zabrání poškození závitu v oblastech, jako je strojírenství nebo přesné strojírenství, letectví a kosmonautika. KEENSERTS® jsou vyrobeny z nerezové oceli 1.4305 / AISI 303. Jsou extrémně odolné a vydrží mnoho cyklů uvolnění a utažení bez poškození závitu. Lze je snadno použít v aplikacích z lehkých kovů, oceli nebo litiny. Mohou být také použity jako snadná a účinná náhrada za poškozené závity u drahých komponent.

 

> více detailů

Závitové vložky Fasteks®

Závitové vložky z oceli nebo nerezové oceli Fasteks® vytvářejí přesné a odolné vnitřní závity v obrobcích ze slitin lehkých kovů a jiných materiálů s nízkou odolností proti smyku.

 

> více detailů