Kontaktujte nás

Telefon

Czechia

+420 541 244 775

Kontaktní formulář

Těšíme se na Vaše dotazy.

> Kontakt
Railway intro

Spojovací prvky pro železniční techniku

Železniční sektor se vyznačuje rostoucími požadavky na spolehlivost, rychlost a přesnost. Aby byly vlaky rychlejší a hospodárnější, stále častěji se používají odlehčené materiály. Kromě toho by měly být zajištěny krátké doby propustnosti ve výrobě i štíhlá údržba vlaků. Rozumíme těmto trendům i souvisejícím výzvám a poskytujeme spojovací prvky specifické pro železniční techniku, které splňují nejvyšší standardy bezpečnosti a kvality a pomáhají našim zákazníkům zvyšovat jejich efektivitu a produktivitu.

 

Spojovací prvky specifické pro železniční techniku, seřazené podle použití v oboru konstrukce kolejových vozidel

Napájecí jednotky v kolejových vozidlech

V této aplikaci je na prvním místě pohodlí cestujících, a také rychlá dostupnost pro údržbu a kontrolu vybavení. Spojovací prvky musí být především rychle vyměnitelné, upevnitelné, znovu použitelné pro montáž a demontáž a vhodné pro snadnou a bezpečnou montáž.

Spojovací prvky pro napájecí jednotky:

  

 

Těleso železničního vozu

V této hlavní oblasti použití je pro zajištění bezpečnosti cestujících naprosto zásadní stabilita a spolehlivost konstrukce. Doporučujeme proto spojovací prvky, které se snadno montují a demontují, jsou vyrobené z materiálů s vysokou pevností, jsou vysoce odolné proti korozi a splňují nejnáročnější bezpečnostní normy.

Spojovací prvky pro tělesa železničních vozů:

   

 

Podvozek kolejových vozidel

Podvozek hraje ve vlaku zásadní roli. Hlavními požadavky na podvozek jsou provozní spolehlivost, udržovatelnost a jízdní komfort díky odpružení a tlumení. Spojovací materiál musí být především odolný proti vibracím a korozi, ale také vůči extrémním teplotním změnám, a musí být schopen udržet upínací sílu sestavy.

Spojovací prvky pro podvozky:

 

Interiér železničních vozidel

Uvnitř vlaku je kladen důraz na pohodlí a bezpečnost cestujících. Stojany na zavazadla, madla, sedadla i skládací stolky musí odolat každodennímu namáhání. Nabízíme spojovací materiál, který lze použít do různých materiálů, je k dispozici v různých barevných variantách a splňuje náročné požadavky na design a funkčnost, a také požadavky na lehkou konstrukci.

Spojovací prvky pro interiér:

 

Napájení kolejových vozidel

Spojovací prvky v této oblasti použití musí splňovat nejvyšší bezpečnostní požadavky. Kromě bezpečnosti samotného spoje je klíčovým požadavkem požární ochrana. Hlavními požadavky na spojovací prvky jsou tedy odolnost proti korozi a vibracím a také protipožární ochrana.  

Spojovací prvky pro systémy napájení:

EE-Wrap-Sleeving 

Contact Icon Kontaktujte nás

Těšíme se na Vaše dotazy.

U spojovacích materiálů pro železniční techniku vám můžeme pomoci v následujících oblastech:

One-stop shop
Společnost Bossard nabízí více než jeden milion typů spojovacích řešení, elektrického montážního příslušenství a ovládacích prvků ze skladu.

Odborné poradenství
Naši inženýři vám rádi poradí, co se týká alternativních řešení spojovacích materiálů, inovativního vývoje nebo specifických požadavků na materiál.

Řešení na míru
Pokud nejlepší řešení pro vaši aplikaci ještě neexistuje, my ho pro vás vytvoříme.

Optimální dodací podmínky
Díky pobočkám po celém světě můžeme zaručit krátké doby odezvy a dodací lhůty.

Vlastní zkušební laboratoře
Splňujeme nejnáročnější normy kvality díky několika zkušebním laboratořím po celém světě, z nichž některé jsou akreditované v souladu s požadavky ISO/IEC 17025.

Inteligentní tovární logistika
Zaměřte se na svou hlavní odbornost, zatímco my budeme optimalizovat správu vašich B-dílů a C-dílů pomocí plně automatizovaného logistického systému a zajistíme jeho větší transparentnost.