Kontaktujte nás

Telefon

Czechia

+420 541 244 775

Kontaktní formulář

Těšíme se na Vaše dotazy.

> Kontakt
robotics intro

Spojovací prvky pro robotizovanou výrobu

Odvětví robotiky se vyznačuje rostoucími požadavky na spolehlivost, odolnost vůči vysokému dynamickému zatížení a vystavení vysokým vibracím během provozu. Pro výrobu robotů v bezpečném a udržitelném stavu se stále častěji používají multifunkční spojovací prvky s optimálním povlakem, aby se dosáhlo stabilnějšího koeficientu tření. Kromě toho by měly být zajištěny krátké výrobní časy ve výrobě a proces štíhlé montáže robotů pro rychlé uvedení na trh. Umožňujeme optimalizaci pomocí multifunkčních řešení pro montáž a výrobu, abychom zajistili neustálé zlepšování efektivity a výkonu.

Spojovací prvky pro průmyslové roboty

Automatizace určující budoucnost výroby

Průmyslové roboty jsou často nasazovány ke zvládnutí velkého pracovního zatížení, např. při montáži, manipulaci, paletizaci, stříkání a svařování. Spojovací prvky pro takové roboty musí být odolné proti vibracím, musí poskytovat dlouhou životnost, spolehlivou kvalitu a vysokou odolnost proti korozi.

 

 

Multifunkční spojovací prvky pro průmyslové roboty

  

Technologie lisovacích spojů pro průmyslové roboty

    

Povlaky pro průmyslové roboty

RO-precoteRO-Zincflake


Spojovací prvky pro kolaborativní robotiku

Přímá interakce člověk-stroj

Kolaborativní robot je navržen tak, aby pracoval ve stejném prostředí jako lidé, se zabudovanými bezpečnostními opatřeními. Spojovací prvky pro kolaborativní roboty by měly být snadno sestavitelné a demontovatelné, měly by splňovat vysoké bezpečnostní standardy, měly by být odolné proti vibracím a poskytovat spolehlivou kvalitu. 

 

 

Řešení spojovacích prvků pro kolaborativní roboty

RO-Threaded-inserts-for-light-metal-and-plastic-materialsRO-Thread-forming-screws  

Technologie nýtů pro kolaborativní roboty

RO-Wiring-Ducts  

Contact Icon Kontaktujte nás

Těšíme se na Vaše dotazy.

V robotice vám můžeme pomoci v následujících oblastech:

One-stop shop
Společnost Bossard nabízí více než jeden milion typů spojovacích řešení, elektrického montážního příslušenství a ovládacích prvků ze skladu.

Konstrukční díly
Pokud nejlepší řešení pro vaši aplikaci ještě neexistuje, my ho pro vás vytvoříme.

Assembly Technology Expert
vám pomohou najít ta správná řešení spojovacích materiálů pro vaši výrobu a učiní vaši společnost konkurenceschopnější tím, že zkrátí dobu uvedení vašich produktů na trh.

Optimální dodací podmínky
Spojíme se s vámi obratem, díky více než 80 pobočkám po celém světě, a zajišťujeme rychlou odezvu i rychlé dodání.

Vlastní zkušební laboratoře
Splňujeme nejnáročnější normy kvality díky několika zkušebním laboratořím po celém světě, z nichž některé jsou akreditované v souladu s požadavky ISO/IEC 17025.

Inteligentní tovární logistika
Zaměřte se na svou hlavní odbornost, zatímco my budeme optimalizovat správu vašich B-dílů a C-dílů pomocí plně automatizovaného logistického systému a zajistíme jeho větší transparentnost.