Kontaktujte nás

Telefon

Czechia

+420 541 244 775

Kontaktní formulář

Těšíme se na Vaše dotazy.

> Kontakt
Medical-intro

Spojovací prvky pro aplikace v oboru lékařských a přírodních věd

V oboru lékařských a přírodních věd jsou klíčovými faktory zajištění kvality a dodržování neustále se měnících regulačních požadavků. Neustálé inovace, vývoj produktů a navrhování podle hodnoty jsou pro udržení náskoku před konkurencí dalších výrobců v oboru medicínské techniky naprosto zásadní. Ať už se jedná o spojovací nebo montážní technologie pro lékařské přístroje, vybavení pro přírodovědné disciplíny nebo laboratorní zařízení, pomáháme našim zákazníkům zvyšovat jejich efektivitu a produktivitu.

Spojovací materiál pro vývoj vašich lékařských přístrojů a vybavení pro přírodovědné obory, seřazený podle různých oblastí použití

Spojovací prvky pro lékařské přístroje na operačním sále

Kritické lékařské vybavení používané na operačním sále by mělo fungovat naprosto hladce a bezproblémově. Spojovací materiál by měl být bezpečný, ale inovativní, měl by mít vysokou pevnost a vysokou odolnost proti vibracím a korozi.

Spojovací prvky pro magnetickou rezonanci (MRI), ultrazvuk, rentgen a chirurgická světla:

  

Spojovací prvky pro chirurgické a terapeutické vybavení na jednotce intenzivní péče

Na jednotce intenzivní péče, kde se pacientům s vážnými život ohrožujícími onemocněními nebo úrazy dostává intenzivní lékařské péče, jsou na vybavení kladeny zvláštní požadavky. Spojovací materiál musí být odolný proti vibracím a korozi, musí splňovat bezpečnostní normy a musí být vyroben z materiálů s vysokou pevností.

Spojovací prvky pro nemocniční lůžka, infuzní pumpy, invalidní vozíky, dialyzační přístroje a dýchací ventilátory:

   ME-Latching

Spojovací prvky pro přírodovědné aplikace a laboratorní vybavení

Diagnostické a laboratorní vybavení by mělo být navrženo tak, aby zajistilo vysoký výkon a přesnost. Nabízíme spojovací prvky, které jsou vyrobeny z vysoce výkonných materiálů, jsou funkční a nákladově efektivní, inovativní a splňují oborové normy.

Upevňovací prvky pro mikroskopy, laboratorní nábytek, laboratorní mrazáky, laboratorní mixéry a analytická zařízení:

ME-Surface-mount-fasteners 

 

Contact Icon Kontaktujte nás

Těšíme se na Vaše dotazy.

V oboru lékařských a přírodních věd vám můžeme pomoci v následujících oblastech:

One-stop shop
Společnost Bossard nabízí více než jeden milion typů spojovacích řešení, elektrického montážního příslušenství a ovládacích prvků ze skladu.

Konstrukční díly
Pokud nejlepší řešení pro vaši aplikaci ještě neexistuje, my ho pro vás vytvoříme! 

Assembly Technology Expert
Vám pomohou najít ta správná řešení spojovacích materiálů pro vaši výrobu a učiní vaši společnost konkurenceschopnější tím, že zkrátí dobu uvedení vašich produktů na trh.

Kvalita zaměřená na obor
Certifikace podle ISO 13485 pro systémy řízení kvality související se zdravotnickými prostředky

Vlastní zkušební laboratoře
Splňujeme nejnáročnější normy kvality díky několika zkušebním laboratořím po celém světě, z nichž některé jsou akreditované v souladu s požadavky ISO/IEC 17025.

Inteligentní tovární logistika
Zaměřte se na svou hlavní odbornost, zatímco my budeme optimalizovat správu vašich B-dílů a C-dílů pomocí plně automatizovaného logistického systému a zajistíme jeho větší transparentnost.