Kontaktujte nás

Telefon

Czechia

+420 541 244 775

Kontaktní formulář

Těšíme se na Vaše dotazy.

> Kontakt
Electrical-Engineering-Intro

Spojovací prvky pro elektrotechniku

Ať už se jedná o spojovací prvky pro elektrické skříně nebo bílou techniku, vodivé spojovací prvky pro rozvod energie nebo mikro upevňovací prvky pro desky plošných spojů: dostanete je od společnosti Bossard. Naše služba ale pokračuje tam, kde paleta standardních výrobků končí. Tisíce spokojených zákazníků po celém světě důvěřují kvalitě výrobků a služeb společnosti Bossard.

Spojovací materiál pro vývoj vašich elektrotechnických výrobků, seřazený podle různých oblastí použití

Spojovací prvky pro elektrické skříně

Výzvy v oblasti spojovacího materiálu v elektrotechnice zahrnují úsporu cenného prostoru a snížení nákladných ručních kroků ve výrobě. Následující výběr výrobků společnosti Bossard vyhovuje oběma těmto aspektům.

Doporučené spojovací prvky:

 EE-Micro-clinching-fasteners

Spojovací prvky pro rozvody energie

Základní vlastnosti spojovacích prvků v těchto oblastech aplikací jsou odolnost vůči vibracím a vysokým teplotám, zaručující konstantní zatížení spoje, a tudíž bezpečnou distribuci energie v nízkonapěťových a vysokonapěťových aplikacích.

Doporučené spojovací prvky:

  

Spojovací prvky pro desky s plošnými spoji

Jedna z nejmenších a nejchoulostivějších aplikací v elektrotechnice, která vyžaduje malé a prostorově úsporné spojovací prvky s kontrolovanou montáží, u nichž nevzniká mechanické napětí na panelu.

Doporučené spojovací prvky:

EE-Micro-press-studs 

 

Contact Icon Kontaktujte nás

Těšíme se na Vaše dotazy.

V elektrotechnice vám můžeme pomoci v následujících oblastech:

One-stop shop
Společnost Bossard nabízí více než jeden milion typů spojovacích řešení, elektrického montážního příslušenství a ovládacích prvků ze skladu.

Odborné poradenství
Naši inženýři vám rádi poradí, co se týká alternativních řešení spojovacích materiálů, inovativního vývoje nebo specifických požadavků na materiál.

Řešení na míru
Pokud nejlepší řešení pro vaši aplikaci ještě neexistuje, my ho pro vás vytvoříme.

Optimální dodací podmínky
Díky pobočkám po celém světě, můžeme zaručit krátké doby odezvy a dodací lhůty.

Vlastní zkušební laboratoře
Splňujeme nejnáročnější normy kvality díky několika zkušebním laboratořím po celém světě, z nichž některé jsou akreditované v souladu s požadavky ISO/IEC 17025.

Inteligentní tovární logistika
Zaměřte se na svou hlavní odbornost, zatímco my budeme optimalizovat správu vašich B-dílů a C-dílů pomocí plně automatizovaného logistického systému a zajistíme jeho větší transparentnost.